Introduksjon
Online LLB (Hons) lovStuder når som helst, hvor som helst, hvor som helst med vår Online LLB (Hons) Law-grad, tilgjengelig som et 3, 4, 4,5 * eller 6 års kurs. Hvis du ønsker å forfølge en karriere i juridisk eller bredere kommersiell sektor, men trenger større fleksibilitet i studiemønstre og ønsker å studere 100% på nettet, kan dette være graden for deg. Dette er en kvalifiserende juridisk grad, med et praktisk fokus, med ansettelsesevne innebygd i kurset. Kurset vil ha et høyt nivå av interaksjon, og du vil motta jevnaldrende og en-til-en profesjonell veiledervurdering, hvor over 90% av veilederne våre er kvalifiserte advokater og advokater. I 2020 National Student Survey har University of Law blitt rangert først blant universitetene for generell studenttilfredshet i England. I 2019 ble University of Law tildelt en sølvkarakter i Teaching Excellence and Student Outcomes Framework (TEF). Det ble funnet at vi leverte undervisning, læring og resultater av høy kvalitet for studentene våre og konsekvent overgår strenge nasjonale kvalitetskrav til britisk høyere utdanning.
* SLC-finansiering gjelder ikke for 4,5-årskurs.KurskravBBB på nivå A og karakter C / 4 eller over i GCSE engelskspråk, eller tilsvarende kvalifikasjoner. Studenter som er under 18 år, men som ikke er yngre enn 17 år ved kursstart, er tillatt. For de fire år, 4,5 år eller 6 år nettbaserte kurs: studenter som ønsker å søke via vår ikke-standardrute ved å bruke relevant arbeidserfaring, blir også invitert til å søke. Internasjonale inngangskrav: Et engelskspråknivå som tilsvarer IELTS 6.5 eller høyere med minimum 6,0 i hver komponent.Varighet3, 4, 4,5 eller 6 åravgifterSeptember 2021 eller januar 2022 kurs:3 år online kurs er £ 9 250 per år;
4 år online kurs er £ 6,935 per år;
4,5 år online kurs er £ 6,935 per år *;
6 år online kurs er £ 4625 per år.Avgifter er låst for fremtidige studieår, det vil si at studenten betaler samme pris hvert år. Et depositum på £ 250 gjelder for disse online kursene.
* Merk: 4,5 år online kurs er ikke godkjent for SLC-finansiering.inntakSeptember 2021 for kursene 3, 4 eller 6 år;
Januar 2022 for 3-årskurs og 4,5-årskurs.